Курс “Школа онлайн-аукціонів: як купити або продати майно” розроблений експертами ДП «Прозорро.Прода

На платформі Дія.Цифрова освіта з’явився освітній серіал “Школа онлайн-аукціонів: як купити або продати майно”

Курс “Школа онлайн-аукціонів: як купити або продати майно” розроблений експертами ДП «Прозорро.Продажі» для національного проекту Дія.Цифрова освіта Міністерства цифрової трансформації України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Повний курс про принципи роботи онлайн-аукціонів містить 48 серій і складається з 10 модулів. Перші два модулі вже доступні за посиланнями: https://osvita.diia.gov.ua/school-of-online-auctions

Наступні модулі публікуватимуться на порталі щотижня.

“Працююча економіка та наповнення бюджетів сьогодні допомагають нам наближати перемогу у війні та починати роботу над відновленням країни. Одним зі способів залучення коштів до бюджетів є онлайн-аукціони, які дозволяють державі та громадам ефективно управляти своїм майном, а покупцям та орендарям швидко отримати собі приміщення для бізнесу за вигідними цінами. Переконаний, що цей онлайн-курс допоможе розібратися з усіма особливостями аукціонів та ефективно використовувати цей інструмент“, — зазначив директор ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев.

Освітній серіал буде корисним держслужбовцям, органам місцевого самоврядування, представникам бізнесу та держпідприємств. Онлайн-курс допоможе швидко, ефективно та із залученням максимальної кількості покупців надавати майно в оренду, продавати або відчужувати його.

“Для нас дуже важливо надавати якісні знання про цифрову грамотність, можливості відновлення економіки, і важливо, аби люди навчалися не лише після перемоги, а і під час військових дій, аби бути уже підготовленими. Саме тому ми в цей час запускаємо курс, опанувавши який, після скасування воєнного стану, бізнес, громади буде відразу ознайомлений із веденням діяльності і активно включатися в роботу по відновленню України“, — підкреслила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

«U-LEAD з Європою» послідовно докладає зусиль для посилення спроможності громад, зокрема в частині ефективного управління власними ресурсами. Навчальний курс прозорого здійснення оренди та продажу державного та комунального майна через "Прозорро.Продажі" допоможе суттєвого підвищити ефективність управління майном громад. Саме тому ми раді співпрацювати у створенні даного курсу», — наголосив Сорен Гербст, керівник Відділу підтримки багаторівневої системи управління, Програма «U-LEAD з Європою».

Прослухавши курс, ви дізнаєтеся про принципи роботи системи «Прозорро.Продажі», які є види аукціонів, що таке електронний майданчик та як його обрати, як оголошувати аукціон та брати в них участь, особливості приватизаційних та земельних торгів.

Наприкінці курсу кожен отримає сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.